Nezvyklé události v Greeley: Hluční sousedi, světelný ukazatel a psí exkrementy

V následujícím článku přinášíme přehled neobvyklých událostí, které se odehrály v Greeley podle záznamů Greeley Police Department. Vybrali jsme pouze několik z stovek událostí, které jsou zde zahrnuty kvůli omezení prostoru.

28. ledna
V 13:45 zaznamenal obyvatel bytového komplexu v ulici 30th Street 1700, že jeho sousedé hrají velmi hlasitou hudbu, která otřásala stěnami. Když požádal sousedy, aby ji ztlumili, ti ji pouze zesílili.

29. ledna
Ve 2:00 ohlásil občan na křižovatce 35th Avenue a 8th Street, že někdo svítí zeleným laserovým paprskem do provozu na 35th Avenue.
Ve 3 hodiny ráno oznamoval volající na adrese Poudre River Road a Vallevue Drive, že někdo odpaloval ohňostroj na třetí jamce na hřišti Boomerang Golf Course.
V 7:30 ráno nahlásila žena na přírodní stezce, že její dcera viděla muže, který na stezce prováděl potřebu, zatímco venčil svého psa.

30. ledna
Ve 15:00 se volající na adrese 800 block 8th Street dožadoval pomoci s chyceným ptákem v stropě. Dispečer mu poradil, aby otevřel blízké dveře.
Ve 16:00 si volající při odchodu z adrese Weld County Motor Vehicle Department na adrese 1250 H St. všiml minivanu, který byl doslova postaven na jeho vozidlo.

31. ledna
Ve 6:45 ráno zavolal občan z ulice 52nd Avenue 600, že někdo opustil nákladní automobil před jeho příjezdovou cestou. Auto bylo odemčené a plné různých věcí.
Ve 7:30 ráno volal občan z ulice 29th Street 3700, že v jeho sousedství došlo k sérii krádeží. Protože místní policie s tímto problémem nezabývá, hodlal se postarat o své vlastní věci a chtěl vědět, jaké má právo se chránit.
Ve 16:15 volal občan z ulice 18th Street 1000 a sdělil, že mu bylo do schránky položeno obálka s 200 dolary v hotovosti.
Ve 19:30 zavolal zákazník restaurace v ulici 9th Street 1300 a ohlásil, že před restaurací sedí muž se sklenkou piva v ruce.

1. února
Ve 2:30 ráno zavolal občan z ulice 23rd Street 600 a podal hlášení o nápisu “pomozte mi” na stěně vevnitř výtahu.
V 8:00 ráno volal občan na křižovatce 69th Avenue a 3rd Street a upozornil na “nebezpečí úrazu” na chodníku.
Ve 12:00 zavolal zákazník rychlého občerstvení v ulici 11th Avenue 2700 a sdělil, že muž močil na okénko přes drive-thru.
Ve 19:15 volal občan z ulice 5th Street 1100 a oznámil, že v okolních domech cítí zápach mrtvého těla. Tvrdil, že “ví, jak mrtvola smrdí” a podezíral lidi, kteří v tomto domě žijí. Při příjezdu policie na místo se však žádné známky po mrtvém těle nenašly.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Co je účelem tohoto článku?
Tento článek představuje přehled neobvyklých událostí, které se odehrály v Greeley, na základě záznamů Greeley Police Department.

2. Které události jsou zahrnuty v článku?
Článek vybírá několik událostí z různých dní, jako například hlasitou hudbu sousedů, používání laserového paprsku v provozu, odpalování ohňostroje na golfovém hřišti nebo krádeže v sousedství.

3. Kdy se udály vybrané události?
Události jsou datovány od 28. ledna do 1. února.

4. Kde se udály tyto události?
Události se odehrály v různých oblastech Greeley, jako ulice 30th Street, Poudre River Road, Weld County Motor Vehicle Department nebo ulice 52nd Avenue.

5. Jaké měly události dopady na obyvatele?
Každá událost měla jiný dopad, například rušení klidu hlasitou hudbou sousedů, močení na okénko přes drive-thru nebo cítění zápachu mrtvého těla.

6. Co bylo uděláno ohledně těchto událostí?
Článek popisuje, jak občané volali na policii a sdělovali tyto události. V některých případech byl kontaktován dispečer a poskytl vhodné rady.

7. Byly události vyřešeny?
Článek nezmiňuje, zda byly události vyřešeny. Například v případě zápachu mrtvého těla se při příjezdu policie žádné známky po mrtvém těle nenašly.

8. Jak mohou obyvatelé informovat o podobných událostech?
Pokud se obyvatelé ocitnou v podobné situaci, mohou kontaktovat místní policii a informovat je o událostech.

9. Jaké jsou zdroje informací o těchto událostech?
Informace o těchto událostech pocházejí ze záznamů od Greeley Police Department.

10. Kde mohu najít další informace o místním policejním oddělení?
Pro další informace o Greeley Police Department můžete navštívit jejich oficiální webovou stránku: https://greeleypd.org/.