Nová osoba převezme vedení olympiády čtvrtého července ve městě St. Cloud

V St. Cloud, v minnesotském státě, se letos poprvé za 78 let novým výkonným ředitelem ujme Christina Buttenhoff. Toto místo doposud plnil Tom Richardson, který zemřel po 17 letech v roli ředitele. Richardson pokračoval ve stopách svého otce Eda, který tuto událost založil.

Každoroční ohňostroje přitahují tisíce lidí na břehy řeky Mississippi, a letos je očekáváme ještě větší a ohromnější. Christina Buttenhoff prozradila svou vizí a plány do budoucna.

“V roce 2024 to chystáme opravdu na ty největší! Měli byste se připravit na nezapomenutelné ohňostroje a zábavu pro celou rodinu. Přijďte si zahrát do parků, ochutnat jídlo z food trucků a vychutnat si atrakce.”

Pokáče se setmí, budete moci sledovat jedny z nejspektakulárnějších ohňostrojů v celém Minnesota. V tomto roce se také můžete těšit na nové food trucky, které se připojí k tradičnímu výčtu.

“Už se rozebírají plány na oslavy 250. výročí založení Spojených států amerických v roce 2026. Čtvrtina milénia je důležitý milník a my vám chceme připravit něco opravdu zvláštního.”

Akce se koná v parcích Hester a Wilson, kde se sejde odhadem 40 000 lidí. Letos se také plánuje nová VIP zóna s vyhrazenými sedadly, která brzy vyjdou na prodej.

Christina Buttenhoff zdůrazňuje, že její vize jsou možné díky dobrovolníkům a soukromým finančním příspěvkům. Christina se do St. Cloud přistěhovala před dvaceti lety a aktivně se účastní místních akcí. Jako dobrovolnice se seznámila s Tomem Richardsonem na Great Minnesota Airshow a aktivně podporuje charitativní organizaci St. Cloud March of Dimes.

Tento rok připadá na 78. výročí ohňostrojů, které jsou pro město důležitou událostí.
___
Copyright 2024 Leighton Media. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být veřejně šířen, publikován, redistribuován nebo přepisován bez souhlasu.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Kdo se stane novým výkonným ředitelem v městě St. Cloud v Minnesotě?
Christina Buttenhoff se letos stane novým výkonným ředitelem města St. Cloud. Předchozím ředitelem byl Tom Richardson, který zemřel po 17 letech ve funkci.

2. Kdo založil událost ohňostrojů v městě St. Cloud?
Událost ohňostrojů v městě St. Cloud založil Ed Richardson.

3. Kdy se konají ohňostroje na břehu řeky Mississippi?
Ohňostroje na břehu řeky Mississippi se konají každoročně a přitahují tisíce lidí. Letos se očekává, že budou ještě větší a ohromnější.

4. Jaké jsou plány pro budoucnost ohňostrojů v městě St. Cloud?
Podle nového výkonného ředitele, Christiny Buttenhoff, se v roce 2024 plánují nezapomenutelné ohňostroje a zábava pro celou rodinu. Dále se připravuje oslava 250. výročí založení Spojených států amerických v roce 2026, která bude mít něco opravdu zvláštního.

5. Kde se koná událost ohňostrojů a kolik lidí se tam sejde?
Událost se koná v parcích Hester a Wilson v městě St. Cloud. Očekává se, že se tam sejde přibližně 40 000 lidí.

6. Jak je financována událost ohňostrojů v městě St. Cloud?
Podle Christiny Buttenhoff jsou její vize možné díky dobrovolníkům a soukromým finančním příspěvkům.

7. Jak dlouho se koná událost ohňostrojů v městě St. Cloud?
Událost ohňostrojů, která je pro město důležitou událostí, slaví letos své 78. výročí.

8. Kde se můžu dozvědět více informací?
Pokud se chcete dozvědět více informací o události ohňostrojů v městě St. Cloud, můžete navštívit oficiální webovou stránku města St. Cloud: www.stcloud-mn.gov.