Překvapující světelná show proměnila noční nebe Čchung-čchingu v barevnou pohádku

Ve večer 9. února v 21:00 se noční obloha Čchung-čchingu proměnila v ohromující světelnou show, která naznačovala dlouho očekávanou událost s názvem “Světlo a stín – Nový Čchung-čching”. Tato podívaná zdůraznila jedinečnou krásu nočního Čchung-čchingu a přilákala množství obyvatel i turistů, kteří se sešli, aby oslavili čínský Nový rok s velkou radostí.

Přes 3 000 dronů vytvořilo “digitální ohňostroj” a proměnilo noční oblohu Čchung-čchingu v pohádkovou krajinu, zatímco se stmívalo a městská světla se rozsvěcovala. Světelná show “Světlo a stín – Nový Čchung-čching”, rozdělená do kapitol s názvy “Překonání hor, dosažení moří, směřování do budoucnosti”, nejen udržovala živou atmosféru loňské oslavy Silvestra, ale i obohatila celkovou atmosféru této události.

Světelná show zahrnovala městská světla na obou stranách řek Jialing a Jang-c’. Na budovy podél řek byly promítány mediální obrazovky, vznášející se drony a tanec draka z Tongliangu. Současně byly na budovách v okolí řek zobrazovány ikonické památky, jako je brána Kujských tří soutěsek, poezie z Yuzhou, kvetoucí kamélie a digitální technologie, vše doprovázené harmonickou melodií písní “Miluji tě, Číno” a “Píseň o Jang-c’”. Drony podél řek vytvořily ohromující ohňostroj na noční obloze, spojující tradiční kulturu s moderní technologií pomocí inovativních a vyspělých metod, které nabízely občanům a turistům nevídané vizuální potěšení.

Během světelné show byli občané i turisté fascinováni a vyjadřovali svůj obdiv k její kráse a nádhernému představení. Touto nezapomenutelnou podívanou zachytávali na svých telefonech a sdíleli ji na sociálních sítích, čímž získávali přízeň a pozornost mnoha lidí.

Mnoho občanů vyjádřilo, že tato světelná show zvýšila jejich hrdost na jejich krásné rodné město, zatímco turisté považovali očarující noční scenerii Čchung-čchingu za nezapomenutelnou a slibovali, že tuto zkušenost a emoce budou sdílet s ostatními doma.

Ve světle těchto událostí se Čchung-čching prezentoval jako sebevědomé moderní město otevřené světu, které injektovalo novou vitalitu do noční ekonomiky města.

Časté otázky (FAQ) o světelné show “Světlo a stín – Nový Čchung-čching”:

1. Kdy se konala světelná show “Světlo a stín – Nový Čchung-čching”?
Odpověď: Světelná show se konala ve večer 9. února v 21:00 hodin.

2. Jaká událost byla tato světelná show naznačována?
Odpověď: Světelná show “Světlo a stín – Nový Čchung-čching” naznačovala dlouho očekávanou událost, kterou byl čínský Nový rok.

3. Jakým způsobem bylo provedeno osvětlení oblohy?
Odpověď: Přes 3 000 dronů vytvořilo “digitální ohňostroj” a proměnilo noční oblohu Čchung-čchingu v pohádkovou krajinu.

4. Jaké byly názvy jednotlivých kapitol světelné show?
Odpověď: Světelná show měla kapitoly s názvy “Překonání hor, dosažení moří, směřování do budoucnosti”.

5. Jakou atmosféru události přinesla světelná show?
Odpověď: Světelná show udržovala živou atmosféru loňské oslavy Silvestra a obohatila celkovou atmosféru oslav čínského Nového roku.

6. Jaká místa byla zahrnuta ve světelné show?
Odpověď: Světelná show zahrnovala městská světla na obou stranách řek Jialing a Jang-c’. Na budovy podél řek byly promítány mediální obrazovky, vznášející se drony a tanec draka z Tongliangu.

7. Jaké ikonické památky byly zobrazovány na budovách v okolí řek?
Odpověď: Na budovách v okolí řek byly zobrazovány ikonické památky, jako je brána Kujských tří soutěsek, poezie z Yuzhou, kvetoucí kamélie a digitální technologie.

8. Jaké písně byly doprovodem světelné show?
Odpověď: Světelnou show doprovázely písně “Miluji tě, Číno” a “Píseň o Jang-c’”.

9. Jaké reakce měli občané a turisté na světelnou show?
Odpověď: Občané i turisté byli fascinováni a vyjadřovali svůj obdiv k její kráse a nádhernému představení. Mnoho z nich to také zachytilo na svých telefonech a sdílelo na sociálních sítích.

10. Jak světelná show přispěla k rozvoji města Čchung-čching?
Odpověď: Světelná show přinesla novou vitalitu do noční ekonomiky města a prezentovala Čchung-čching jako moderní město otevřené světu.

Další související odkazy (pouze domény čínských webů):
Oficiální webové stránky města Čchung-čching
Informace o řece Jang-c’