Saint Michael’s Nick Joramo se připravuje na svůj velký návrat do MMA v Lake Region Fitness Centru

Nick Joramo ze Saint Michaelu je obrovským fanouškem MMA. Když trénuje trefovací polštáře se svým trenérem v Lake Region Fitness Centru, připravuje se na svůj návrat po dvou letech. Joramo bojoval na amatérském regionálním okruhu více než 10 let, a teď bude mít příležitost zápasit před svými přáteli a rodinou na akci Throne MMA 24. února v kasinu Spirit Lake.

Joramo se k MMA nedostal tradiční cestou prostřednictvím zápasů, boxu nebo vrcholového jiu-jitsu. 32letý bojovník se do MMA dostal při sledování knockoutových umělců jako Chuck Liddell a Alistair Overeem, jak své soupeře srazili na zem. Začínal s amatérskými turnaji na jednu noc. Když se mu v roce 2015 naskytla příležitost bojovat za jednu z největších regionálních akcí King of the Cage, v této bitvě napodobil svého idola Liddella. “Dokonce jsem si nalakoval černě nehty a udělal si mohawk,” řekl Joramo. Liddell to samé dělal před svými zápasy.

Původně trénoval v Sioux Manufacturing Gymu, kde se učil kickboxu a zápasu. Nyní trénuje s bývalými bojovníky v Lake Region Fitness Centru. Není obvyklé, že bojovníci nemají pravidelný tým, se kterým by trénovali. “Je těžké udržet motivaci,” řekl Joramo. “Trénujete čtyři hodiny ve cvičišti a máte pocit, že jste nedosáhli ničeho. Nemůžete najít sparing nebo partnery na zem.“

Další nevýhodou, kterou Joramo má, je, že o svém soupeři Colem Brienovi nic neví. “Je těžké sestavit plán hry, když o něm nic nevím,” řekl Joramo. “Plán hry je tam jít a dávat mu své zatracené rány… Vždy doufáte v knockout.”

Navzdory těmto nevýhodám stále má vášeň a energii pro bojování. “Vykouřil jsem téměř každou drogu známou lidstvu, ale není lepšího pocitu než bojovat.”

Pro ty, kteří se poprvé podívají na Joramovu představení, má pouze dvě slova. “Očekávejte ohňostroj.”

Časté otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích uvedených v článku:

1. Jak se Nick Joramo dostal k MMA?
Nick Joramo se k MMA dostal prostřednictvím sledování knockoutových umělců jako Chuck Liddell a Alistair Overeem.

2. Kde trénoval Nick Joramo?
Nick Joramo původně trénoval v Sioux Manufacturing Gymu, nyní však trénuje v Lake Region Fitness Centru s bývalými bojovníky.

3. Jaké jsou nevýhody, se kterými se Nick Joramo potýká?
Nick Joramo má nevýhodu v tom, že o svém soupeři Colem Brienovi nic neví. Navíc je obtížné udržet motivaci a najít sparing nebo partnery na zem.

4. Jaký je plán hry Nicka Joramo pro zápas?
Nick Joramo řekl, že plánem hry je jít do zápasu a dávat soupeři své rány, vždy s nadějí na knockout.

5. Co říká Nick Joramo těm, kteří se poprvé podívají na jeho představení?
Nick Joramo říká, aby se očekával “ohňostroj”.

Definice klíčových pojmů nebo odborného slangu použitého v článku:

1. MMA – smíšená bojová umění (Mixed Martial Arts) je bojový sport, který kombinuje různé bojové disciplíny, včetně zápasů, boxu, jiu-jitsu atd.

Sugerované související odkazy na hlavní doménu (ne podstránky):

1. Throne MMA – oficiální webová stránka týmu Throne MMA, kde se koná akce, na kterou se Nick Joramo připravuje.

2. Kasino Spirit Lake – oficiální webová stránka kasina, kde se bude konat akce Throne MMA, na které Nick Joramo bude zápasit.

Modifikace delších URL:

– URL adresy nejsou uvedeny ve zdrojovém textu, proto není možné provádět jejich modifikaci podle požadavku.