Víkendové akce v okolí Lake Havasu City

Jste připraveni na vzrušující víkendové akce v okolí Lake Havasu City? Začátek února slibuje mnoho zábavy pro všechny.

Jeden z nejlepších ohňostrojů na západě USA se chystá rozzářit oblohu nad městem Lake Havasu City. Western Winter Blast Pyrotechnics Show nabídne nezapomenutelné zážitky plné třpytu a jiskření. Vstupné do parku SARA je 10 dolarů za vozidlo. Hosté si mohou událost vychutnat přímo z auta nebo si přinést židle/deky na sezení. Za dalších 10 dolarů na osobu je možné vstoupit na Havasu 95 Speedway a sedět na tribuně. Uvnitř závodiště budou k dispozici jídlo a alkohol. Upozorňujeme, že není možný návrat do parku SARA ani na tribuny Havasu 95 Speedway. Parkoviště otevírá ve 3 odpoledne a show začíná v 7:30 večer za předpokladu dobrého počasí. Adresa Havasu 95 Speedway at SARA Park je 7260 Dub Campbell Parkway v Lake Havasu City.

Pokud vás spíše baví hudba, nevynechejte každoroční festival Lake Havasu Rockabilly Reunion. Připraveno je celý víkendový program se 20 kapelami, 150 prodejci, vystavenými 800 auty, soutěží krásy Pinup, motokrosovým show, food courtem, plně vybaveným barem a mnohem více. Otevírací doba je od poledne do 9:30 večer v pátek, od 8 ráno do 10 večer v sobotu a od 9 ráno do 7 večer v neděli. Vstupenka na jeden den stojí 25 dolarů a děti do 11 let mají vstup zdarma. Festival se koná na adrese Lake Havasu State Park Windsor 4 na 171 London Bridge Rd v Lake Havasu City.

Milovníky country hudby určitě potěší příjezd Crystal Gayle do Riverside Resort v Laughlinu. Tato nezapomenutelná zpěvačka vystoupí v pátek a sobotu v 7 hodin večer. Crystal Gayle se může pyšnit úspěšnou hudební kariérou trvající více než 50 let, během které vystupovala po celém světě. Je dokonce první ženskou umělkyní, která vystoupila na Velké zdi Číny. Na svých koncertech zazpívá všechny své hity, jako jsou “Wrong Road Again”, “I’ll Get Over You” a “Don’t It Make My Brown Eyes Blue”. Přijďte si užít večer plný skvělé hudby do Don’s Celebrity Theatre na Riverside Resort.

A pokud máte slabost pro automobily, nenechte si ujít druhý ročník charitativního autosalonu Vista del Sol. Událost se koná v sobotu od 10 ráno do 3 odpoledne a je zároveň benefičním akcí pro nadaci Mohave County Sheriff’s Office S.O.A.R. Foundation a organizaci Black Mountain K9 Search & Rescue. Registrace automobilu do soutěže stojí 20 dolarů. Uzavřen bude deset vítězů, kterým budou uděleny ocenění. Tato akce zahrnuje ukázky psů výcvikových jednotek K9, tombolu, losování na polovinu a možnost občerstvení. Akce se koná na adrese 3249 Felipe Drive v Bullhead City.

Vychutnejte si slavný melodický rockový tandem Air Supply v Edgewater Pavilion v Laughlinu v sobotu večer v 7 hodin. Graham Russell a Russell Hitchcock se setkali při zkoušce australské produkce “Jesus Christ Superstar”. Okamžitě se spojili a založili skupinu, ve které Russell skládal úžasné písně a Hitchcock zpíval svým zářivým hlasem. Rychle si získali popularitu v Austrálii a později ovládli i USA se svým impozantním katalogem písní, včetně hitů jako “Lost in Love” a “All Out of Love”. Přijďte a prožijte nezapomenutelný hudební večer pod hvězdami.

Užijte si víkend plný zábavy a kultury v okolí Lake Havasu City.

Časté dotazy (FAQ)

1. Kde se bude konat Western Winter Blast Pyrotechnics Show?
Odpověď: Western Winter Blast Pyrotechnics Show se bude konat v parku SARA a na Havasu 95 Speedway v Lake Havasu City. Odezva na show bude ve čtvrtek odpoledne ve 3 hodiny.

2. Kolik stojí vstup na Western Winter Blast Pyrotechnics Show?
Odpověď: Vstupné do parku SARA je 10 dolarů za vozidlo. Za dalších 10 dolarů na osobu je možné vstoupit na Havasu 95 Speedway a sedět na tribuně.

3. Kde se koná festival Lake Havasu Rockabilly Reunion?
Odpověď: Festival Lake Havasu Rockabilly Reunion se koná na Lake Havasu State Park Windsor 4 na 171 London Bridge Rd v Lake Havasu City.

4. Kolik stojí vstupenka na festival Rockabilly Reunion?
Odpověď: Vstupenka na jeden den stojí 25 dolarů a děti do 11 let mají vstup zdarma.

5. Kdy a kde vystoupí Crystal Gayle?
Odpověď: Crystal Gayle vystoupí v Riverside Resort v Laughlinu. Koncerty budou v pátek a sobotu ve 7 hodin večer v Don’s Celebrity Theatre.

6. Kdo je hlavní hvězdou charitativního autosalonu Vista del Sol?
Odpověď: Druhý ročník charitativního autosalonu Vista del Sol je benefiční akcí pro nadaci Mohave County Sheriff’s Office S.O.A.R. Foundation a organizaci Black Mountain K9 Search & Rescue.

7. Kde se koná akce Vista del Sol?
Odpověď: Akce se koná na adrese 3249 Felipe Drive v Bullhead City.

8. Kdy a kde vystoupí Air Supply?
Odpověď: Air Supply vystoupí v sobotu večer v 7 hodin v Edgewater Pavilion v Laughlinu.

Další odkazy:

Western Winter Blast Pyrotechnics Show
Lake Havasu Rockabilly Reunion
Riverside Resort
Vista del Sol Car Show
Air Supply