Viktoria: Nezapomenutelná noc plná ohňostrojů v Torontu

Když se blíží Den Viktorie, tak to znamená, že město připravuje svůj bezplatný ohňostrojový show k tomuto svátku v pondělí. Výroční událost se koná v parku Ashbridges Bay na východě Toronta a zde jsou všechny podrobnosti.

Podle města Toronta, “Ohňostrojová show města se uskuteční v parku Ashbridges Bay v pondělí 20. května ve 22:00 hodin. Show bude mít nádherné ohňostroje a spektakulární finále.”

Ashbridges Bay je přístupná pomocí TTC, takže pokud nemáte auto, nemusíte se obávat!

Park Ashbridges Bay lze najít na Lake Shore Boulevard East u ústí Coxwell Avenue, s plným jízdním řádem TTC linek zde k dispozici.

Když už mluvíme o ohňostrojích, město připomíná Torontoncům, že ohňostroj v Den Viktorie a v Den Kanady je povolen do 23:00 hodin bez povolení pro obyvatele na soukromém pozemku.

Ohňostroje nejsou povoleny v městských parcích nebo na plážích, balkónech, ulicích, parkovištích nebo pozemcích, které nevlastní osoba odpalující ohňostroje.

Užijte si svátek a nezapomeňte vzít rodinu na ohňostroj k letošnímu dni Viktorie v parku Ashbridges Bay v Torontu!

Viktoria Den ohňostroje Toronto
Kdy: pondělí 20. května ve 22:00 hodinKde: park Ashbridges BayCena: Zdarma

Často kladené otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací představených v článku:

1. Kdy a kde se koná ohňostrojová show v Torontu k oslavě Dne Viktorie?
– Ohňostrojová show se koná v pondělí 20. května ve 22:00 hodin v parku Ashbridges Bay.

2. Jak mohu se dostat do parku Ashbridges Bay pomocí hromadné dopravy (TTC)?
– Park Ashbridges Bay je přístupný pomocí TTC. Na Lake Shore Boulevard East u ústí Coxwell Avenue jsou k dispozici plné jízdní řády TTC linek.

3. Kdy je povolen ohňostroj v Torontu v Den Viktorie a v Den Kanady a potřebuji na to povolení?
– Ohňostroje jsou povoleny v Den Viktorie a v Den Kanady do 23:00 hodin bez povolení pro obyvatele na soukromém pozemku. Nicméně ohňostroje nejsou povoleny v městských parcích, na plážích, balkónech, ulicích, parkovištích nebo pozemcích, které nevlastní osoba odpalující ohňostroje.

Related links:
Město Toronto
TTC