Prvotřídní zábava s Jumbo Shrimp v sezoně 2024

JACKSONVILLE, Fla. — Puknutí pálky. Floridské západy slunce. Studené nápoje s horkým psem, nebo dvěma. Stadionová světla a vůně čerstvě posekané trávy. Fanoušci tohle všechno zažijí a ještě víc, protože Jumbo Shrimp jsou připraveni a naladěni na sezonu 2024.

Po dostatečně dlouhé přestávce se vrací cenově dostupná rodinná zábava na stadionu 121 Financial Ballpark. Zahájení sezony proběhne 29. března od 19:05. Jumbo Shrimp oslaví spolu s fanoušky plných 75 domácích utkání, z nichž 23 budou završena ohňostroji, 14 bude doprovázeno giveawaji, 5 se bude konat během večerů vážících se vojenskému personálu. Ale to není všechno – budou také probíhat pět Forever Vets Animal Hospital Caines and Crustaceans Dog Days (plus jeden Den kočky).

Speciální atmosféru přinese oslava Velikonoce (31. března), během které se uskuteční hon na vajíčka na hřišti. Na Den otců (18. června) bude tento den slavit otcové s možností chytání na hřišti, brunchem a možností na focení.

Dalšími tematickými zápasy budou Sněhový den (12. dubna), kdy do hry vletí 1000 “sněhových koulí” z vyššího nivelu . V den Quith the Rave(n) (19. dubna) zazní klasická hudba. Klasická hudba se také přehraje na hřišti 17. května a První srpnový večer bude pokořen příchodem všech zrzavých fanoušků na Ginger Reveal Night.

“Kalendář akcí Jumbo Shrimp 2024 byl vypracován s našimi hlavními hodnotami – cenově dostupnou rodinnou zábavou v mysli Crustacean Nation a my s hrdostí podporujeme naši tým,” řekl vykonávající viceprezident/manažer Jumbo Shrimp Harold Craw. “Přidali jsme nové tematické večery a zábavu pro fanoušky všech věkových kategorií, přičemž jsme zachovali oblíbené promoce jako je ohňostroj a rozdávání dárků. Nemůžeme se dočkat otevíracího dne 29. března.”

Nenechte si ujít tyto skvělé zážitky! Vstupenky začínají již od 5 dolarů a ke každému utkání je dostupný hot dog za 2 dolary. Ale zajímavá zábava nekončí tady. Prvních sedm sobot (do června) bude zakončeno ohňostrojem. Prvních 2000 fanoušků, kteří dorazí na hřiště v každou sobotu, obdrží zdarma výhodné dárek. Hlavní brány se každou sobotu otevírají v 17:30 pro hry s odstartováním ve 18:35.

Některé z věcí, které budou předmětem rozdávání, jsou:
– magnetický program na 29. března (pátek),
– pyžamové kalhoty Jumbo Shrimp 13. dubna,
– panák Jazz Chisholma 18. května,
– čepice na Den nezávislosti 3. července (středa),
– Havajská košile na 20. července.

Jesse Hickey, výkonný viceprezident Jumbo Shrimp, také potvrdil, že Jumbo Shrimp budou nadále nabízet vstupenky s výhodou aktivním příslušníkům armády a veteránům. Ceny těchto vstupenek se budou pohybovat od 7 dolarů za pohlediště a 10 dolarů za místo poblíž dálnice každý domácí zápas.

Pro více informací o kompletním programu Jumbo Shrimp pro rok 2024 a pro získání vstupenek, navštivte www.jaxshrimp.com.

Klikněte zde pro stažení bezplatných aplikací Action News Jax pro zprávy a počasí, klikněte zde pro stažení aplikace Action News Jax Now pro váš smart TV a klikněte zde pro živý stream Action News Jax.

Časté otázky:

1. Kdy se bude konat zahájení sezony Jumbo Shrimp?
Odpověď: Zahájení sezony Jumbo Shrimp se koná 29. března od 19:05.

2. Kolik domácích utkání budou hrát Jumbo Shrimp v sezoně 2024?
Odpověď: Jumbo Shrimp budou hrát celkem 75 domácích utkání.

3. Jaké akce se budou konat během domácích utkání?
Odpověď: Během domácích utkání se budou konat ohňostroje, giveawaje, večery vážící se vojenskému personálu a Forever Vets Animal Hospital Caines and Crustaceans Dog Days. Také se bude slavit Velikonoce, Den otců a další tematické večery.

4. Jaké výhody mají fanoušci, kteří dorazí na hřiště v sobotu?
Odpověď: Prvních 2000 fanoušků, kteří dorazí na hřiště v sobotu, obdrží zdarma výhodné dárky. Na prvních sedm sobot bude také zakončeno ohňostrojem.

5. Jak mohou fanoušci získat vstupenky?
Odpověď: Vstupenky jsou dostupné na stránkách www.jaxshrimp.com.

Definice:

– Jumbo Shrimp: Název baseballového týmu z Jacksonville, Florida.
– Stadionová světla: Světla osvětlující baseballové hřiště.
– Výhodné dárky: Dárky, které dostanou fanoušci zdarma při návštěvě utkání.
– Ohňostroj: Pyrotechnická show s výbuchy a barevnými efekty.

Související odkazy:

Oficiální stránky Jumbo Shrimp