Duha nad Jumbo Shrimp

Florida je známá svými slunečními západy, plážemi a baseballovými zápasy. A teď se fanoušci mohou těšit na další skvělou sezónu Jumbo Shrimp v roce 2024, která jim přinese ještě víc zábavy a vzrušení.

Jumbo Shrimp jsou připraveni vyrazit na hřiště a uvítat své fanoušky na stadionu 121 Financial Ballpark. Otevírací utkání se uskuteční v pátek 29. března ve 7:05 večer. A co fanoušky čeká? Víc než 75 domácích zápasů plných zábavy, včetně 23 ohňostrojů, 14 dárků, pět večerů pro vojenské veterány a pět speciálních dnů pro psy (a jeden den pro kočky!) ve spolupráci s klinikou Forever Vets Animal Hospital Caines and Crustaceans.

Kromě toho mají Jumbo Shrimp připravené i speciální akce během svátků. V den Velikonoc (31. března) se koná tradiční hra na sbírání vajec na dálku. Otcové budou mít svůj velký den při zápase na Den otců (18. června), během kterého budou mít možnost chytit míček na hřišti, brunchovat a udělat si fotku.

Ale to není vše. Na programu jsou i další tematické hry, jako například Den sněhových koulí (12. dubna), během kterého se ze VIP sektoru spustí 1000 umělých “sněhových koulí”, nebo Ravenova noc (19. dubna) plná klasické hudby (17. května) nebo Večer červených vlasů (1. srpna).

Harold Craw, výkonný viceprezident a generální ředitel Jumbo Shrimp, říká: “Náš propagační kalendář na rok 2024 vznikl s našimi základními hodnotami cenově dostupné zábavy pro celou rodinu, což je hlavní myšlenkou našich fanoušků. Přidali jsme nové tematické večery a zábavu pro všechny věkové kategorie, přičemž jsme si zachovali oblíbené akce, jako jsou ohňostroje a dárky. Už se nemůžeme dočkat otevíracího dne 29. března.”

Vstupenky začínají již od 5 dolarů a každý zápas je k dispozici i takzvaný “$2 hot dog”. A zábava nekončí ani po zápase. V prvních sedmi sobotách (do konce června) bude následovat ohňostroj po ukončení zápasu. Prvních 2000 diváků, kteří dorazí na stadion v sobotu, dostane zdarma dárek. Brány na stadion se otevírají vždy v sobotu ve 5:30 odpoledne.

Takže, pokud chcete zažít skvělou zábavu, plnou baseballu a vzrušení, neváhejte a zajděte na stadion Jumbo Shrimp. Těšíme se na vás!

FAQ:

1. Kdy se koná otevírací utkání Jumbo Shrimp?
– Otevírací utkání Jumbo Shrimp se koná v pátek 29. března ve 7:05 večer.

2. Jaké speciální akce jsou připraveny během sezóny?
– Během sezóny jsou připraveny různé speciální akce, včetně ohňostrojů, dárků, večerů pro vojenské veterány a dnů pro psy a kočky ve spolupráci s klinikou Forever Vets Animal Hospital Caines and Crustaceans.

3. Kdy se koná hra na sbírání vajec na dálku?
– Hra na sbírání vajec na dálku se koná v den Velikonoc, konkrétně 31. března.

4. Kdy se koná zápas na Den otců?
– Zápas na Den otců se koná 18. června.

5. Jakou tematickou hru můžeme očekávat 12. dubna?
– 12. dubna se bude konat tematická hra nazvaná Den sněhových koulí, během kterého se ze VIP sektoru spustí 1000 umělých “sněhových koulí”.

6. Jaké jsou cenové kategorie vstupenek?
– Vstupenky začínají již od 5 dolarů.

7. Jaké jsou otevírací doby bran na stadion?
– Brány na stadion se otevírají v sobotu ve 5:30 odpoledne.

Pro více informací navštivte oficiální webovou stránku Jumbo Shrimp:
www.jaxshrimp.com