Zpět na Saint Marie: Oficiální návrat Dwayne Myerse

Dwayne Myers, představitel Danny John-Jules, se oficiálně vrátil na ostrov Saint Marie a je opět připraven na službu. Nicméně, může se chystat nebezpečí, protože stále pracuje blízko se svou bývalou přítelkyní, Darlene Curtis. Bývalí milenci se znovu sešli v seriálu BBC Death in Paradise poté, co se Dwayne vrátil a nahradil Marlon Pryce, který odešel ze seriálu 3. března. Přijetí od Darlene však nebylo moc vřelé. Danny, který hraje Dwayna, řekl: “Vztah mezi těmito dvěma postavami byl pro Dwaynovu postavu opravdu přechodem, protože Darlene mu zabránila v jeho nemanželských aférkách.”

Danny John-Jules se vrátil do seriálu po šesti letech a hostujícím vystoupení v roce 2021. Jak se Danny cítí, že je zpět v seriálu Death in Paradise? Danny říká: “Dwayne je jako pár tvých oblíbených starých tenisek. Jakmile si je obuju zpět, jsem přenesen do jeho vlastního malého světa, který existuje uvnitř seriálu Death in Paradise. Je to postava jako Marmite – jednoduše s ním nemůžeš žít, ale nemůžeš žít bez něj. Myslím, že to byl tajemství jeho vztahu s detektivy.”

A co Dwayna přimělo se vrátit? Danny se nad tím zatím nevyjádřil: “Dwayne se staral o svého otce. Opravdu nevíme, proč se Dwayne vrátil, ale je jasné, že ho něco trápí…” Danny se opět setkal se spoluhráči z natáčení a posádkou seriálu během svého pobytu na Guadeloupe. Danny řekl: “Tentokrát jsem byl docela tichý, nezůstal jsem tam tak dlouho jako obvykle. Je mi o třináct let víc, což tě trochu zpomalí, ale stále jsem šel na narozeninovou párty do klubu, vyrazil do města a pil růžové šampaňské obklopen ženami, tak jako by to Dwayne dělal!”

Finále třinácté série bude odvysíláno 24. března a slibuje napínavou epizodu. Synopse zní: “Je to nejzapeklitější hlavolam týmu, když pasažér nastoupí na let do Dominiky, ale zdá se, že zmizí uprostřed letu, jen aby byl zasažen na půdě Saint Marie… zastřelen. Pilot a letuška popírají, že by oběť viděli ve svém letadle, což vyvolává podezření týmu. K dalším dvěma podezřelým dojde na Saint Marie – zjistí se, že oběť se zapletla do chaotické aféry. Neville začne pochybovat o svém zdraví, poprvé pochybuje o sobě, dokud se všechny kousky skládačky nakonec nespojí a neodhalí ohromující pravdu. Mezitím se objevil dávný známý a Neville se musí rozhodnout.”

Nenechte si ujít finální epizodu třinácté série Death in Paradise, která se odvysílá 24. března v 21:00 na BBC One.

Časté dotazy (FAQ) na základě hlavních témat a informací uvedených v článku:

Otázka 1: Kdo se vrátil do seriálu Death in Paradise?
Odpověď: Danny John-Jules se vrátil do seriálu a opět hraje roli Dwayna Myerse.

Otázka 2: Kdo je Darlene Curtis?
Odpověď: Darlene Curtis je bývalá přítelkyně Dwayna Myerse, postava v seriálu Death in Paradise.

Otázka 3: Kdy se Dwayne vrátil do seriálu?
Odpověď: Dwayne se vrátil na ostrov Saint Marie a nahradil Marlon Pryce 3. března.

Otázka 4: Jak se Danny John-Jules cítí, že je zpět v seriálu Death in Paradise?
Odpověď: Danny popisuje, že se cítí, jako by byl vrácen do světa Dwayna Myerse, který je pro něj speciální a důležitý.

Otázka 5: Proč se Dwayne vrátil na ostrov?
Odpověď: Zatím není známo, proč se Dwayne rozhodl vrátit, ale je jasné, že ho něco trápí.

Otázka 6: Kdy bude odvysíláno finále třinácté série?
Odpověď: Finále třinácté série bude odvysíláno 24. března v 21:00 na BBC One.

Odkaz na oficiální webové stránky seriálu Death in Paradise: Seriál Death in Paradise