Oslička Design – Umělecká tvorba ohňostrojů

WEST SPRINGFIELD, Mass. (WWLP) – West Springfield si v pátek připomněla své 250. narozeniny.

Komunita byla pozvána oslavit tuto událost na Clark Field na adrese 514 Amostown Road, vedle střední školy, v pátek od 18:00 do 20:30 hodin. Akce zahrnovala ohňostrojovou show, food trucky, živou hudbu a perníčky!

V tiskové zprávě zaslané 22News se uvádí, že oslavy začínají v 18:00 hodin. Parkování na Clark Field je omezeno pouze pro vozidla s postižením, avšak ve městě je k dispozici více než deset určených parkovacích míst kolem střední školy, základní školy a Fausey Drive.

Pro informace o parkování a vstupu se podívejte na mapu níže.

Zábava zahrnovala vystoupení školní kapely pod vedením Nathana Holesovského. Budou také vystupovat různé sbory. Na scénu přijde i místní hard rock/heavy metalová kapela Theater of Malum, aby zahrála některé klasiky.

Tělová malba zdarma od Happy Face Painter je k dispozici, ale doporučuje se, abyste dorazili brzy, protože se předpokládá dlouhá fronta. Tisíce modrých a bílých svítících tyčinek darovaných společností Cyalume budou poskytnuty všem účastníkům, aby pomohly rozsvítit pole.

Food truck White Hut nabízí výběr z hamburgerů, hot dogů, hranolků, cibulových kolínek, kuřecích stripsů, chilli, sody a vody. Crest Room servíruje své Smokehouse BBQ, burgery, večeře, speciální koktejly a další. Stánek s občerstvením bude poskytovat zdarma horkou čokoládu, kterou podává oddělení parků a rekreace ve West Springfieldu.

Ohňostroje od společnosti Grucci, která vytvořila i červencovou ohňostrojovou show ve Springfieldu, začnou v 20:00 hodin a potrvají 20 minut. Tato společnost drží Guinnessovu světovou rekordy za “Největší ohňostrojovou show” a “Největší pyrotechnický obraz”!

Nezapomeňte podpořit West Side, ke koupi jsou k dostání peřiny a mikiny s motivem 250. výročí na radnici a na oslavě narozeninového večírku. Pokud si chcete předem pořídit jednu na radnici, napište e-mail na [email protected], abyste si domluvili vyzvednutí.

22News začala vysílat v březnu 1953 a poskytuje místní zprávy, síťové, syndikované a místní programy pro západní Massachusetts. Sledujte WWLP-22News na X @WWLP22News a Facebooku.

Frequently Asked Questions (Často kladené otázky):

1. Kdy se konaly oslavy 250. narozenin West Springfieldu?
– Oslavy se konaly v pátek.

2. Kde se oslavy konaly?
– Oslavy se konaly na Clark Field na adrese 514 Amostown Road vedle střední školy.

3. Jaké aktivity byly součástí oslav?
– Oslavy zahrnovaly ohňostrojovou show, food trucky, živou hudbu a perníčky.

4. Jaké jsou omezení parkování?
– Parkování na Clark Field je omezeno pouze pro vozidla s postižením. V městě je však k dispozici více než deset určených parkovacích míst kolem střední školy, základní školy a Fausey Drive.

5. Kdo vystupoval na oslavách?
– Na oslavách vystoupila školní kapela pod vedením Nathana Holesovského. Také zde vystoupily různé sbory a kapela Theater of Malum.

6. Jaký sortiment nabízely food trucky?
– Food truck White Hut nabízel hamburgery, hot dogy, hranolky, cibulové kolínka, kuřecí stripsy, chilli, sody a vodu. Crest Room servírovalo Smokehouse BBQ, burgery, večeře, speciální koktejly a další. Stánek s občerstvením poskytoval zdarma horkou čokoládu.

7. Kdy začínaly ohňostroje?
– Ohňostroje začínaly v 20:00 hodin a trvaly 20 minut.

8. Jak získat peřinu nebo mikinu s motivem 250. výročí?
– Peřiny a mikiny s motivem 250. výročí byly k dostání na radnici a na oslavě narozeninového večírku. Pokud si chcete předem pořídit jednu na radnici, je třeba napsat e-mail na [email protected], aby si zájemce domluvil vyzvednutí.

Odkazy:
www.wwlp.com (webové stránky zpravodajství WWLP-22News)
Facebook stránka WWLP-22News