Punjab Kings překvapili Rajasthan Royals díky Ashutoshovu pádovému vystoupení u konce

Patrik Sheehan

Mullanpur (Punjab),14.dubna – Punjab Kings předvedli svou sílu v posledních nadhozech díky neveroyatnému úderu Ashutosh Sharmy, který za 16 nadhozů získal 31 bodů a dopomohl týmu k hodnotě 147/8 proti Rajasthan Royals na stadionu Maharaja Yadavindra Singh International Cricket.

Na pitchi, který se zdál být trochu komplikovaný pro útok, PBKS zažili katastrofální začátek, protože RR našli správnou délku a rychlost nadhozů a donutili své soupeře k nekvalitním úderům, což vedlo k jejich pádu. Poté co Jitesh Sharma nasbíral 29 bodů, Ashutosh předvedl pozdní ohňostroj a v posledních pěti nadhozech získal pro PBKS 61 bodů.

Pro RR si Keshav Maharaj připsal 2-23 skvělého vystoupení ve středních nadhozech, zatímco Avesh Khan měl také dvě oběti na svém kontě. Yuzvendra Chahal, Trent Boult a Kuldeep Sen získali po jednom wicketu v disciplinovaném vystoupení bowlingu pro RR.

Atharva Taide poslal PBKS do životy, když od Kleéda za sebou zahrál dvě rány do cover regionu a v následující nadhozu proti Boultovi opět vystřelil ránu. Jeho slibný začátek však nebyl pro něj konečným zásahem, protože top-edgel lajnového úderu Aveshova nabíjení vzduchu vylovil z rukou obou Kleéda i Sanju Samsona, ale nakonec si míč vzal ten prvně jmenovaný.

Zbytek Power-play byl pro PBKS zápasem o přežití, protože body byly těžko dosažitelné. Fázi skončili na 38/1. Prabhsimran Singh se pokusil vystřelit proti Chahalovi, ale při lofcích neměl správný časování a tak se vykopával do dlouhého off.

Jonny Bairstow se pokusil prostřelit nad bowlingem Keshava Maharaje přes off-side, ale jednoduše tenhle úder byl chycen soupeřem, dává to levorukému spin-bowlerovi jeho první IPL wicket. Potíže, kterými PBKS procházeli, pokračovaly dál, když kapitán Sam Curran špatně hodil a trefil míč přímo do místa tik toku.

Jitesh nakonec vysílal první hranici za PBKS v prostředních nadhozech, když zatancoval za nadhozem a usekl čtyřku nad hlavou Maharaja, zatímco Shashank Singh zahrál ránu na ježku pročišťoval začátek. Ale Kleedep roztrhl jeho pull na hluboký square leg, dávající třetí kapitánskou Trumpku jeho třetí chyt v zápase.

Jitesh vstříkl do PBKS vzestupu vkuřováním Chahal nad extra coverem pro šest bodů a smršťujícím Kleedepem podél země pro další maximum. Liam Livingstone našel konečně hranice, když tlačil a zametal Kleedepa pro čtyři a šest bodů. Ale v pokusu přehodit vysoký muž přes mid-off, Jitesh zahrál chybný úder a dal si chytit míčá klečkařem v poli. Livingstone chtěl zajít až na druhý běh, ale Impact Player Ashutosh ho odrazil zpět. Ashutosh, který byl chytnut na devíti, když mezi Samsonem a Aveshem došlo ke kolizi při chytání míče, dodal poslední body třemi brutálními sixy – z nichž dvě přišly přes long-on a určitě přes extra cover.

Poznámka redakce: Tento příspěvek byl automaticky publikován bez jakýchkoliv úprav textu a nebyl redaktorem prohlédnut.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo vyhrál zápas mezi Punjab Kings a Rajasthan Royals?
– Punjab Kings vyhráli zápas proti Rajasthan Royals.

2. Kdo byl nejlepším hráčem zápasu?
– Ashutosh Sharma byl nejlepším hráčem zápasu, když získal 31 bodů v 16 nadhozech.

3. Jaký byl výsledek zápasu?
– Punjab Kings dosáhli hodnoty 147/8, zatímco Rajasthan Royals skončili s 147/8.

4. Kdo měl v zápase nejvíce wicketů?
– Keshav Maharaj a Avesh Khan měli oba dvě oběti v zápase.

5. Kdo byl nejlepším nadhozem v zápase?
– Keshav Maharaj měl skvělé vystoupení ve středních nadhozech, když získal 2-23.

6. Jak dlouhý byl power-play pro Punjab Kings?
– Punjab Kings skončili první fázi s 38/1.

7. Kdo vysílal první hranici za Punjab Kings?
– Jitesh Sharma vysílal první hranici za Punjab Kings.

8. Kdo zahrál tři brutální sixy pro Punjab Kings?
– Ashutosh Sharma zahrál tři brutální sixy pro Punjab Kings.

Související odkazy:
IPL T20
Punjab Kings
Rajasthan Royals