Aston Villa a Tottenham se utkají v důležitém zápase o Ligu mistrů

Aston Villa, vedená Unai Emerym, se v neděli utká s Tottenhamem v Premier League na Villa Parku. Výsledek tohoto zápasu by mohl hodně napovědět v boji o umístění v první čtyřce a kvalifikaci do Ligy mistrů příští sezóny. Aston Villa je aktuálně na čtvrtém místě, s náskokem pěti bodů před pátým Tottenhamem.

Chris Sutton, bývalý fotbalový profesionál a komentátor, vyjádřil přesvědčení, že Aston Villa udělá další obrovský krok směrem k Lize mistrů vítězstvím nad Tottenhamem. Sutton však ocenil nevyzpytatelnost současné sezóny, která mu dělá obtíže při předpovídání výsledků:

“Myslím, že tato sezóna je neobvyklá v tom, že existuje více zápasů, kde výsledek by mě nepřekvapil. Obvykle se objevují jasnější obrazy, kdy automaticky předpokládáte, že jedno mužstvo vyhraje nebo prohraje, ale to v této sezóně moc neplatí. Tohle je další příklad zápasu, ve kterém Villa může vyhrát 3:0 nebo prohrát 3:3. Domácí forma Aston Villy byla dlouho spolehlivá, ale v posledních týdnech se to zhoršilo. Přesto si myslím, že to Aston Villa tentokrát trochu sežeže, ale je to jen hádání a nezakládá se na ničem konkrétním.”

Sutton si je vědom, že Aston Villa vyhrála předchozí vzájemný zápas, ale domnívá se, že tentokrát bude jinak, a to díky účasti klíčových hráčů jako James Maddison:

“Maddison určitě udělá rozdíl tentokrát a pokud se rozjede útok Tottenhamu, budou nebezpeční. Ale stejnou větu můžete říct i o Aston Ville a o ve formě hrajícím Ollie Watkinsovi. Nemyslím si, že by měl klidné odpoledne.”

Sutton předpovídá výsledek zápasu 3:2 ve prospěch Aston Villy. Jaký je váš tip na výsledek? Dejte nám vědět zde.

Připojte se k naší nové WhatsApp komunitě Aston Villy!

BirminghamLive spustila vlastní WhatsApp komunitu, která vám dává příležitost dostávat nejnovější zprávy o Aston Ville přímo do vašich zpráv. Budeme posílat nejnovější zprávy a příběhy o Villě přímo do této komunity a chceme, abyste byli součástí. Uživatelé, kteří se chtějí připojit, musí mít nainstalovanou aplikaci WhatsApp na svém telefonu. Stačí kliknout na tento odkaz, vybrat “Připojit se ke komunitě” a jste v ní! Pokud jste se již připojili k předchozí WhatsApp komunitě, přihlaste se k naší nové, protože předchozí stránka měla technickou chybu. Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete, že už nechcete být v komunitě, můžete odejít kliknutím na jméno na horní části obrazovky a vybráním možnosti “Opustit skupinu”. Naše zásady ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

Časté otázky (FAQ)

1. Jaký je význam zápasu mezi Aston Villou a Tottenhamem?
– Tento zápas může mít významný vliv na umístění obou týmů v první čtyřce a jejich kvalifikaci do Ligy mistrů v příští sezóně. Aston Villa momentálně drží čtvrté místo s pětibodovým náskokem před pátým Tottenhamem.

2. Jaké jsou předpovědi pro výsledek zápasu?
– Bývalý fotbalový profesionál a komentátor Chris Sutton předpovídá vítězství Aston Villy s výsledkem 3:2. Nicméně, tato předpověď je pouze jejich domněnkou a nepodkládá se konkrétními fakty.

3. Jaká je forma Aston Villy a co ovlivňuje předpovědi výsledku?
– Aston Villa měla dlouho dobrou domácí formu, ale v posledních týdnech se to zhoršilo. Tato sezóna je neobvyklá tím, že výsledky zápasů nejsou předem jasně předvídatelné a mohou se vyvíjet různě. Proto je obtížné odhadnout, jaký bude konečný výsledek.

4. Kdo jsou klíčoví hráči obou týmů?
– Chris Sutton zdůrazňuje důležitost Jamese Maddisona pro Aston Villu a Ollieho Watkina, který je ve skvělé formě. Také upozorňuje na nebezpečný útok Tottenhamu.

5. S jakým výsledkem předchozího vzájemného zápasu vyhrála Aston Villa?
– Předchozí vzájemný zápas vyhrála Aston Villa, ale tentokrát se očekává, že to bude jinak.

6. Jak se mohu připojit k WhatsApp komunitě Aston Villy na BirminghamLive?
– Pokud chcete být součástí WhatsApp komunity Aston Villy na BirminghamLive, měli byste mít nainstalovanou aplikaci WhatsApp. Stačí kliknout na odkaz a vybrat možnost “Připojit se ke komunitě”. Pokud jste již součástí předchozí komunity, můžete se znovu přihlásit k nové komunitě.

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
Aston Villa – všechny informace a zprávy
Další článek o zápase Aston Villa vs. Tottenham
Přihlásit se k BirminghamLive newsletteru