Jarní veletrh se vrací na kampusu Homewood

Jarní veletrh je jednou z nejvíce očekávaných událostí na kampusu Homewood na Hopkins University. Letos se již konal již po 53. Krát a opět přitáhl studenty před závěrečnými zkouškami.

Celá akce odstartovala v pátek večer kulturním představením v Shriver Hall, následovaným ohňostrojem ve Keyser Quad. V pátek a sobotu se členové Hopkins komunity shromáždili venku, aby si užili hry na trávníku, skákací hrady a nepřeberné množství jídla od různých prodejců.

Tradiční veletrh, který tentokrát dostal jméno Art Marketplace, přivítal řemeslníky a prodejce z celého Baltimoru a oblasti DMV. Samozřejmě zde byli také oblíbení kozel a osli ze zvířecí zoo.

Sobotní večer zakončil koncert, na který se přišly podívat tisíce lidí. Hlavní hvězdou byla rapperka Flo Milli a jako předskokan vystoupila skupina Cheat Codes.

Veletrh Jarní Fair byl pořádán Úřadem pro vedoucí angažovanost a rozvoj zkušeností ve spolupráci s HOP a dalšími kampusovými partnery. Tato událost přináší radost a vzrušení na kampus a je zároveň výbornou příležitostí pro studenty, aby si odpočinuli a vychutnali si poslední dny před zkouškovým obdobím.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdy se konal Jarní veletrh na kampusu Homewood na Hopkins University?
Jarní veletrh se letos konal již po 53. Krát.

2. Jaká událost odstartovala celou akci?
Celá akce odstartovala v pátek večer kulturním představením v Shriver Hall, následovaným ohňostrojem ve Keyser Quad.

3. Jaké aktivity byly k dispozici pro členy Hopkins komunity?
Členové Hopkins komunity se mohli v pátek a sobotu shromáždit venku a užívat si hry na trávníku, skákací hrady a nepřeberné množství jídla od různých prodejců.

4. Jaký byl hlavní název tradičního veletrhu letos?
Tradiční veletrh dostal tentokrát jméno Art Marketplace.

5. Kdo byl hlavní hvězdou sobotního koncertu?
Hlavní hvězdou sobotního koncertu byla rapperka Flo Milli.

Definice klíčových pojmů:

– Jarní veletrh: Událost pořádaná na kampusu Homewood na Hopkins University, která přináší radost a vzrušení studentům a poskytuje jim příležitost odpočinout si před zkouškovým obdobím.
– Kampus: Území nebo areál školy nebo univerzity.
– Kašna: Umělá struktura, která vystřikuje vodu do vzduchu, často sloužící jako dekorativní prvek.
– Úřad pro vedoucí angažovanost a rozvoj zkušeností: Organizace na Hopkins University, která se zabývá podporou studentských aktivit a rozvojem zkušeností mimo tradiční výuku.

Sugerované související odkazy:

Johns Hopkins University
The Hub – Nejnovější zprávy, události a informace od Johns Hopkins University

(Tyto odkazy jsou pouze příklady a není zaručeno, že jsou funkční. Prosím použijte platné odkazy na hlavní domény.)