Nedělní ohňostroje hráče Cincinnati Reds budou zrušeny z bezpečnostních důvodů

Tým Cincinnati Reds oznámil, že nedělní ohňostroj po zápase proti New York Mets se neuskuteční kvůli vysoké hladině vody v řece Ohio. Z důvodu vysoké hladiny vody by totiž nebylo bezpečné provozovat ohňostroj na plovoucí plošině.

Tým pořádá během sezóny 11 pátečních zápasů s ohňostroji, na které jsou fanoušci pozváni zůstat po zápase. Ohňostroj začíná přibližně 15 minut po konci zápasu. Příští ohňostrojový pátek je naplánován na 19. dubna, kdy se Reds utkají s týmem Los Angeles Angels. Zápas proti Mets začne v pátek v 18:40 hodin. Pro více informací o pátečním ohňostroji klikněte zde.

Tým Cincinnati Reds v posledních zápasech potvrdil svou sílu a vedení přišlo díky silnému závěru od hráčů jako je Encarnacion-Strand nebo Elly De La Cruz. Klíčovým momentem byl také skvělý grand slam, který přispěl k vítězství Reds proti týmu Philadelphia Phillies. Hráč Harper z týmu Phillies se však opět nedokázal prosadit.

I přesto, že nedělní ohňostroj nebude probíhat, fanoušci Cincinnati Reds se stále mohou těšit na další zápasy a podívat se na skvělou výkonnost týmu. Ohňostroje poté budou opět pokračovat v plánovaném termínu.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Proč nebude ohňostroj po nedělním zápase?

Ohňostroj po nedělním zápase nebude probíhat kvůli vysoké hladině vody v řece Ohio. Bezpečné provozování ohňostroje na plovoucí plošině by nebylo možné.

2. Kolik pátečních zápasů s ohňostroji pořádá tým Cincinnati Reds?

Tým pořádá během sezóny 11 pátečních zápasů s ohňostroji.

3. Kdy je naplánován další ohňostrojový pátek a proti komu se Reds utkají?

Další ohňostrojový pátek je naplánován na 19. dubna. Reds se v tomto zápase utkají s týmem Los Angeles Angels.

4. Jaké jsou klíčové momenty ze zápasů týmu Cincinnati Reds v poslední době?

Klíčové momenty zahrnovaly silný závěr od hráčů jako Encarnacion-Strand a Elly De La Cruz. Také byl zaznamenán skvělý grand slam, který přispěl k vítězství Reds proti týmu Philadelphia Phillies. Hráč Harper z týmu Phillies se však opět nedokázal prosadit.

5. Budou ohňostroje pokračovat v plánovaném termínu?

Ano, ohňostroje budou po nedělním přerušení opět pokračovat v plánovaném termínu.

Definice klíčových termínů a odborných výrazů:

– Ohňostroj: Pyrotechnická show s použitím ohnivých efektů a záblesků, která se obvykle koná po sportovních událostech nebo festivalových či slavnostních příležitostech.
– Grand slam: V baseballu je to situace, kdy hráč udělá homerun a na předchozích metách jsou běžci z první, druhé a třetí základny, čímž tým získá 4 body najednou.

Sugerované související odkazy:

Oficiální stránka týmu Cincinnati Reds