Pro Tokijský Disneyland to byla neočekávaná zpráva. Na celé léto budou muset zapomenout na ohňostroje. Jistě, každý vhodný den v tomto parku započínal večerními spektáky pyrotechniky, které byly oblíbenou tradicí. Ale letos se tato tradice přeruší.

Od roku 2024 se každý z Disney parků může chlubit svým vlastním ohňostrojem u zámku. Disneyland Park má svou show “Together Forever – A Pixar Nighttime Spectacular.” Magic Kingdom se pyšní Happily Ever After a Disneyland Paris se může pochlubit show Disney Dreams!

Tokijský Disneyland má tradičně také svůj ohňostroj. Show Sky Full of Colors byla nezapomenutelným zážitkem. Ale letos bude rezort muset bez ohňostroje přečkat více než dva měsíce – od 1. července do 18. září. A co je nejhorší, nikdo neví proč.

Obvykle ohňostroj v Tokijském Disneylandu může sledovat i návštěvníci z parku Tokyo DisneySea. Ale letos nebudou mít tu možnost. Naštěstí nebyl zrušen večerní průvod Tokyo Disneyland Electrical Parade Dreamlights, který se bude konat každý večer.

Po zrušení současného ohňostroje, Tokijský Disneyland připravuje zbrusu novou show. Od konce září se návštěvníci mohou těšit na zcela novou noční podívanou s Mary Poppins, Herculesem, Baymaxem a Buzzem Lightyear. A to není vše! Show představí také postavy z Marvelu, které jsou nyní konečně dostupné po vypršení licenčních smluv s konkurenčním Universal Studios Japan.

I když letos v Tokijském Disneylandu nebudou ohňostroje, nabídka zábavy v parku je stále velmi bohatá. V červnu se otevře nová část parku – Fantasy Springs, která bude inspirací z filmů Ledové království, Zlatovláska a Pan Neskrotný. Takže i bez ohňostrojů se návštěvníci mohou těšit na skvělý zážitek.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Proč nebudou letos ohňostroje v Tokijském Disneylandu?
Letošní tradice ohňostrojů v Tokijském Disneylandu byla přerušena na období od 1. července do 18. září, avšak důvod není znám.

2. Jaké další Disney parky mají vlastní ohňostroje?
Další Disney parky s vlastními ohňostroji jsou: Disneyland Park s show “Together Forever – A Pixar Nighttime Spectacular,” Magic Kingdom s show “Happily Ever After” a Disneyland Paris se show “Disney Dreams!”

3. Budou ohňostroje viditelné i z parku Tokyo DisneySea?
Letos nebudou návštěvníci parku Tokyo DisneySea mít možnost sledovat ohňostroje v Tokijském Disneylandu, ačkoli to bývá obvyklé.

4. Který večerní průvod bude stále probíhat?
Tokyo Disneyland Electrical Parade Dreamlights, večerní průvod, bude každý večer přesto konat.

5. Jaká nová show se chystá po zrušení ohňostrojů?
Od konce září se v Tokijském Disneylandu představí zbrusu nová noční show s postavami jako Mary Poppins, Hercules, Baymax a Buzz Lightyear. Show také představí postavy z Marvelu, které jsou nyní dostupné po vypršení licenčních smluv s konkurenčním Universal Studios Japan.

6. Co je novým přírůstkem v parku?
V červnu se otevře nová část parku – Fantasy Springs, která bude inspirovaná filmy Ledové království, Zlatovláska a Pan Neskrotný. To přináší návštěvníkům skvělou příležitost zažít velký zážitek i bez ohňostrojů.

Klíčové termíny:
– Ohňostroj: tradiční představení pyrotechniky s efekty a explozemi.
– Disneyland Park: jedna z hlavních tematických zábavních parků firmy Disney.
– Tokyo DisneySea: další tematický zábavní park v Tokiu spadající pod značku Disney.
– Průvod: pochod nebo přehlídka postav, kterou pořádají zábavní parky.

Srovnatelné odkazy:
tokyodisneyresort.jp
disneylandparis.com
disneyworld.disney.go.com