Zahajení sezóny baseballu Joliet Slammers 2024: Zábava pro celou rodinu!

JOLIET — Joliet Slammers oznámili v úterý, že jsou nyní k dispozici lístky na jednotlivé zápasy sezóny 2024 baseballových Slammers. Fanoušci, kteří si chtějí zakoupit lístky a připojit se k letní zábavě, mohou navštívit pokladnu Slammers na telefonním čísle 815-722-2287 nebo se přihlásit na www.jolietslammers.com. Sezónní zakázky, skupinové vstupenky a luxusní suity jsou stále k dispozici a nabízejí nejlepší sedadla a umístění za nejvýhodnější ceny.

Kampaň Slammers pro sezónu 2024 začne v pátek 10. května proti týmu Evansville Otters s domácími zápasy a večerním ohňostrojem. Hlavní brány budou otevřeny od 17:35 hodin a první nadhoz bude v 18:35 hodin. Slammers slibují 10 ohňostrojových večerů a stále oblíbené promo akce, jako je Princess Night, Super Hero Night, Dog Days a Star Wars Night. Slammers však také přinášejí několik zcela nových promo akcí.

Mezi ně patří:

– 21. června: Swiftie Night – Přehoď to a se svým nejlepším kámošem se připrav na novou éru s Taylor Swift! Fanoušci jsou povzbuzováni, aby se oblékli jako své oblíbené období Taylor Swift a vyrazili na baseballový zápas. Každý fanoušek jménem Taylor nebo Travis obdrží zdarma vstup na stadion při předložení platného dokladu totožnosti na pokladně Slammers.

– 25. července: Ghostbusters Night – Koho zavoláte? Přijďte na baseballový zápas a podívejte se na Windy City Ghostbusters, Slimera a další překvapení, jak Slammers čelí týmu Gateway Grizzlies ve čtvrtek s akcí Thirsty Thursday.

– 5. srpna: Olympijské hry v baseballovém parku – Vždy budeme mít Joliet… Slammers slaví olympijské hry 2024 v Paříži a přináší prsteny na baseballový stadion, kde se fanoušci mohou zúčastnit různých baseballových zábavných akcí a událostí.

– 6. července: Losování tajemných figurínek – Kromě těchto promo akcí si fanoušci mohou užít další atraktivní večery během týdne: úterý za 2 dolarů, čtvrtek za 4 dolarů pivo a pátek s ohňostroji. V sobotu pak zábavné večery Slammin’ Saturday zveřejněné pomocí Modelo a rodinné neděle.

Videoherní nadšenci mohou ocenit, že známá videohra Ghostbusters obsahující duchy se stala hlavní tematikou promo akce v červenci. Popularitu Taylor Swift využívá akce Swiftie Night konaná v červnu. Olympijské hry se stanou nevyhnutelnou součástí promemoria Slammers v rámci oslavy letních olympijských her v Paříži.

Slammers se těší na novou sezónu a uvítání fanoušků na stadionu bude znamenat novou éru baseballu v Jolietu. EVP pro prodej a marketing Night Train Veeck prozradil, že tohle je teprve začátek zábavy a že mají připraveno pár triků, takže fanoušci se mohou těšit na další promo akce, které vykouzlí úsměvy na tvářích každého, kdo vkročí na jejich stadion.

Pro celý rozvrh promo akcí na sezónu 2024, informace o balíčcích vstupenek a dalších podrobnostech navštivte prosím webovou stránku www.jolietslammers.com nebo zavolejte na telefonní číslo 815-722-2287.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jak si zakoupit lístky na zápasy sezóny 2024 baseballových Slammers?
Pro zakoupení lístků můžete navštívit pokladnu Slammers na telefonním čísle 815-722-2287 nebo se přihlásit na webové stránce Slammers.

2. Jaké jsou možnosti zakoupení sezónních zakázek, skupinových vstupenek a luxusních suít?
Sezónní zakázky, skupinové vstupenky a luxusní suity jsou stále k dispozici. Tyto nabízí nejlepší sedadla a umístění za nejvýhodnější ceny.

3. Kdy začíná kampaň Slammers pro sezónu 2024?
Kampaň začíná v pátek 10. května proti týmu Evansville Otters s domácími zápasy a večerním ohňostrojem.

4. Jaké promo akce jsou plánovány pro sezónu 2024?
Mezi promo akce patří Swiftie Night, Ghostbusters Night, Olympijské hry v baseballovém parku a Losování tajemných figurínek.

5. Co je Swiftie Night?
Swiftie Night je promo akce konaná 21. června, kde jsou fanoušci povzbuzováni, aby se oblékli jako své oblíbené období Taylor Swift a vyrazili na baseballový zápas. Fanoušci jménem Taylor nebo Travis obdrží zdarma vstup na stadion při předložení platného dokladu totožnosti na pokladně Slammers.

6. Co je Ghostbusters Night?
Ghostbusters Night je promo akce konaná 25. července, kde se fanoušci mohou podívat na Windy City Ghostbusters, Slimera a další překvapení. Tato akce probíhá během zápasu Slammers proti týmu Gateway Grizzlies.

7. Jak jsou slaveny Olympijské hry na baseballovém stadionu?
Slammers slaví olympijské hry 2024 v Paříži a přináší různé baseballové zábavné akce a události, kterých se fanoušci mohou účastnit.

8. Kdy probíhá Losování tajemných figurínek?
Losování tajemných figurínek probíhá 6. července a je součástí atraktivních večerů během týdne na stadionu.

9. Jaké jsou další atraktivní večery během týdne?
Kromě promo akcí jsou k dispozici další atraktivní večery během týdne: úterý za 2 dolarů, čtvrtek za 4 dolarů pivo a pátek s ohňostroji. V sobotu pak probíhají večery Slammin’ Saturday a v neděli rodinné neděle.

10. Jaké jsou hlavní tematiky promo akcí?
Hlavními tematikami promo akcí jsou videohra Ghostbusters obsahující duchy a popularita zpěvačky Taylor Swift.

Další odkazy:

webová stránka Slammers – oficiální webová stránka baseballových Slammers pro více informací, rozvrh promo akcí a zakoupení lístků.

telefonní číslo 815-722-2287 – telefonní číslo Slammers pro zakoupení lístků a další informace.