Romantický Valentýnský výlet do světa 70. a 80. let

Článek je založen na skutečnosti, že v blízké budoucnosti bude následovat Valentýnský den. Nicméně již tento víkend bude mít obec South Range příležitost spojit páry v rámci tanečního večera. Každoročně totiž pořádá místní Výbor čtvrtého července Valentýnský taneček s hostem Slick Nicklem na jevišti. Místní obyvatelé znají tuto kapelu dlouhá léta díky jejím energickým vystoupením a repertoáru skladeb, které předvádí.

Během tanečního večera budou návštěvníci moci popřát si chutnou pizzu a vychutnat si drinky z cash baru, zatímco se budou celou noc bavit na parketu. Můžou se také zapojit do tomboly 50/50, kde budou losovat o skvělé ceny. Výtěžek z tohoto večera bude poté využit na přípravu velkého letního festivalu obce South Range – Čtvrtého července.

Valentýnský taneček v South Range bude mít vstupné 5 dolarů pro každého, kdo se rozhodne přijít. Akce se bude konat v budově South Range VFW na silnici M-26 a taneček s živou hudbou odstartuje od 19:00 hodin.

I když následující týden nás čeká Valentýnský den, již tento víkend se obyvatelé South Range mohou těšit na romantický zážitek plný tance a hudby. Tento večer bude skvělou příležitostí, jak zapomenout na starosti a rozproudit citovou atmosféru prostřednictvím oblíbených hitů z éry 70. a 80. let. Stačí přijít a nechat se unášet do světa melodií, které roztančí srdce každého zamilovaného páru.

Často kladené otázky (FAQs) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

1. Kdy a kde se koná Valentýnský taneček v South Range?
Odpověď: Valentýnský taneček se bude konat tento víkend v budově South Range VFW na silnici M-26. Začátek tanečku je v 19:00 hodin.

2. Kdo bude hrát na Valentýnském tanečku?
Odpověď: Na tanečku bude hrát kapela Slick Nickel, která je známa svými energickými vystoupeními a repertoárem skladeb z éry 70. a 80. let.

3. Kolik je vstupné?
Odpověď: Vstupné na Valentýnský taneček je 5 dolarů pro každého, kdo se rozhodne přijít.

4. Jaké další aktivity jsou na tanečku k dispozici?
Odpověď: Návštěvníci budou mít možnost si objednat chutnou pizzu a vychutnat si drinky z cash baru. Během večera se také mohou zapojit do tomboly 50/50, kde budou losovat o skvělé ceny.

5. Jaký je důvod pořádání tohoto tanečku?
Odpověď: Valentýnský taneček je pořádán každoročně místním Výborem čtvrtého července a jeho výtěžek je využit na přípravu letního festivalu obce South Range – Čtvrtého července.

Definice klíčových termínů a pojmů:

– South Range: Obec ve státě Michigan v USA.
– Valentýnský den: Svátek oslavující lásku a romantiku, který se slaví 14. února.
– Taneční večer: Událost, na které si účastníci zatancují na živou hudbu.
– VFW: Zkratka pro Veterans of Foreign Wars, organizaci zaměřenou na podporu a pomoc válečným veteránům.
– Repertoár: Seznam skladeb, které kapela nebo umělec předvádí během svých vystoupení.

Sugerované související odkazy na hlavní doménu: Oficiální stránky Výboru čtvrtého července